Za nami spotkanie autorskie z Mają Popielarską, która odwiedziła nas w środę, 13 listopada. Wśród książek i… kwiatów rozmawialiśmy nie tylko o pasji ogrodniczej ale również o kulisach dziennikarstwa.

Autorka popularnych poradników ogrodniczych opowiedziała o początkach swojej kariery oraz o tym, skąd wzięła się jej miłość do przyrody i ogrodnictwa. Dowiedzieliśmy się jak to jest być osobą znaną i lubianą oraz w jaki sposób powstawały książki autorstwa naszego gościa. W trakcie spotkania osoby spośród publiczności pytały również o konkretne porady dotyczące ich ogrodów. Rozmowa z Mają Popielarską była nie tylko inspirująca, pełna pasji i zaangażowania ale przebiegła w niezwykle przyjaznej, wręcz rodzinnej atmosferze. Na sam koniec, tradycyjnie przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy.  A nam było miło, że spotkanie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem mieszkańców. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne.

Spotkanie dofinansowane przez Instytut Książki w ramach projektu Dyskusyjny Klub Książki (DKK).

(foto: Maria Kołecka)