Miło nam podzielić się informacją, iż znaleźliśmy się w grupie laureatów IV edycji konkursu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam”, organizowanego przez Fundację Santander Bank Polska SA. Już wkrótce otrzymamy dofinansowanie na realizację projektu „Mobilna biblioteka – usługa dostarczania książek osobom starszym i niepełnosprawnym na terenie gminy Nadarzyn”.

Nasza satysfakcja jest tym większa, iż konkurencja była duża: na 1 grant przypadło blisko 6,5 złożonych wniosków. Jesteśmy jedną z nielicznych bibliotek, które otrzymają dofinansowanie. Dzięki uzyskanym środkom już niebawem będziemy dowozić nasze książki, filmy i audiobooki tym wszystkim, którzy z powodu wieku bądź niepełnosprawności nie mogą samodzielnie do nas dotrzeć. O starcie projektu i jego szczegółach będziemy informować najszybciej jak to możliwe.