Play Mazovia to nowa aplikacja, w dwóch trybach, zastępująca tradycyjny przewodnik turystyczny oraz umożliwiająca grę w zwiedzanie. Jest ona dostępna dla wszystkich systemów operacyjnych. Pozwala na poznanie naszego regionu czyli Mazowsza. Zapewnia kalendarium wydarzeń, bibliotekę z przewodnikami, bazę wiedzy a także informuje o atrakcjach, które odbywają się w pobliżu.

Aplikacja zachęca użytkownika do aktywnego odkrywania i odwiedzania wyjątkowych miejsc na Mazowszu. Są to muzea, galerie, gospodarstwa agroturystyczne, hotele, zamki i pałace oraz parki czyli liczne atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zawiera również informacje o szlakach i wydarzeniach w regionie. Aplikację można pobrać tutaj. Jest ona całkowicie bezpłatna i dostępna zarówno w wersji polsko jak i anglojęzycznej. Zachęcamy do korzystania.