Na przełomie marca i kwietnie trwa europejska kampania Tydzień z Internetem, której celem jest zachęcenie do poznania możliwości, jakie daje Internet. W ramach akcji zorganizowaliśmy spotkanie z  Adamem Borowiczem – autorem książki „Komputer, tablet, smartfon, aparat fotograficzny oraz Internet dla chcących więcej”.

Tym razem motywem przewodnim akcji jest hasło „inspiruj się i dziel swoimi pasjami”. Nasz gość i jego książka są idealnym przykładem, że pasja może rodzić owoce, którymi można się dzielić. Autor od zawsze fascynował się nowymi technologiami i postanowił przekazać swą wiedzę innym, tworząc przystępny poradnik. W trakcie spotkania Adam Borowicz nie tylko opowiadał o książce i kulisach jej powstania ale też zaprezentował nietypowe funkcje smartfona. Rozmowa z autorem pokazała, że nowe technologie są przyjazne i przydatne dla wszystkich.