We wtorek, 25 października 2016 r. Bibliotekę Publiczną Gminy Nadarzyn odwiedziła Hanna Cygler – autorka poczytnych powieści obyczajowych. Impreza została zorganizowana w ramach projektu Dyskusyjnego Klubu Książki.

Autorka, po przywitaniu czytelników opowiedziała o sobie i swojej twórczości. Dowiedzieliśmy się o kulisach zostania pisarką oraz jak wygląda jej warsztat pisarski. Następnie, nasz gość opowiedział o swoim stosunku do poszczególnych bohaterów oraz czemu książki powstawały w takiej, a nie innej, kolejności. Pisarka opowiadała nie tylko o swojej dotychczasowej twórczości, lecz również o planach na przyszłość. W dalszej części spotkania Hanna Cygler rozmawiała z czytelnikami i odpowiadała na liczne pytania oraz refleksje. Autorkę cechowało poczucie humoru oraz duży dystans zarówno do siebie jak i do swojej twórczości. Spotkanie zakończyło się tradycyjnym podpisywaniem książek. Bardzo dziękujemy pani Cygler za wspaniały wieczór.