Mamy dla Was kolejną dobrą informację. W ramach projektu „Gazeta Wyborcza dla Biblioteki” otrzymaliśmy bezpłatną, cyfrową prenumeratę „Wyborczej Premium”. Prenumerata aktywna będzie do 1 marca 2020 r. „Gazetę Wyborczą” przeczytacie w naszych placówkach na dedykowanym tablecie lub komputerze z dostępem do usługi.

W pakiecie Wyborczej Premium znajduje się nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów m.in. Wysokieobcasy.pl oraz serwisów lokalnych, wybranych wydań archiwalnych na Wyborcza Classic oraz Magazynów Wyborczej (w tym „Duży Format”, „Książki”, „Magazyn Świąteczny”, „Ale historia”). Możliwy jest również dostęp do archiwum, gdzie znajdziecie ok. 4 miliony archiwalnych artykułów Wyborczej, od 1989 roku. Zapraszamy.

„Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki (www.pitax.pl).”